افزایش اکتان بنزین با تینر- تینر 20000 برای خودرو ماشین – اکتان بوستر بنزین 2021

اکتان بوستر برای افزایش اکتان بنزین

اکتان بوستر ها را میتوانید در سراسر ایران در پمپ بنزین ها به راحتی مشاهده کنید ، حالا این اکتان بوستر چه کاری انجام میده و تاثیرش روی ماشین چطوره با هم دیگه خواهیم دید…

 

چرا باید اکتان بوستر استفاده کنیم؟

شاید شما هم متوجه شده باشید متاسفانه استانداردهای کشور عزیزمون با تمامی کشورهای دیگر فرق داره و اکتان کمتری رو در بنزین ارائه میکنه که یعنی خرابی بیشتر موتور ، ناک زدن موتور و ده ها مورد دیگه که همه مضرات بنزین با کیفیت پایین در ایران هست. شما با اکتان بوستر میتونید کیفیت قطعات موتور رو حفظ کنید و همچنین عمر مفید موتور و دیگر قطعات را بهبود بدید و این یعنی خرج کمتر و تعمیرات کمتر خودرو.

روش های مختلف افزایش اکتان بنزین

افزایش اکتان بنزین روش های مختلفی داره که از این دست میتونیم به ریختن انواع مواد با اکتان بالا اشاره کنیم که شاید دیده باشید در درگ های داخل شهری این نوع مواد را به وفور استفاده مینمایند.

افزایش اکتان بنزین با تینر فوری 20000

 

تینر فوری 20000 به جهت قیمت مناسب در درگ های درون شهری استفاده میشه ، برای هر 30 لیتر شما میتوانید تا نیم لیتر تینر فوری استفاده کنید ، بعد از ترکیب تینر فوری 20000 با بنزین میبینید که خودرو شتاب بیشتری را به شما ارائه میدهد و این فقط و فقط به دلیل افزایش اکتانی هست که در بنزین اتفاق افتاده است. البته توجه داشته باشید استفاده بیش از حد تینر فوری 20000 به دلیل حلال بودن موجب از بین رفتن قطعات پلاستیکی در مسیر سوخت رسانی میشود.

افزایش اکتان بنزین با اکتان بوستر ها

 

اکتان بوسترها کمی بهتر عمل کردند و مضرات تینر فوری را ندارند یعنی خاصیت حلال بودن در اکتان بوستر وجود نداره و شما میتونید با خیال راحت از این محصول استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید که اکتان بوستر موجب خرابی بخش های پلاستیکی هم نمیشود و این یعنی عمر مفید قطعات سوخت رسانی در طولانی مدت ، اکتان بوستر ها معمولاً با ساختار بنزین به راحتی اخت میشوند و موجبات افزایش شتاب را به راحتی محیا میکنند.

استفاده از بنزین سوپر

 

بنزین سوپر اکتان مناسبی دارد و استفاده از بنزین سوپر کاملاً توصیه میشود اما به شرطی که اکتان مناسب را داشته باشد. بنزین سوپر شاید نتواند با موارد بالا مانند اکتان بوستر و تینر فوری 20000 مقابله کند در کیفیت کارایی اما برای مسافرت های بلند مدت گزینه بسیار مناسبی میباشد. البته توجه داشته باشید که به هیچ عنوان بنزین سوپر را با مواد دیگر مانند موارد سشتشوی سیستم انژکتور استفاده نکنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09192299964