کارواش و صفر شویی خودرو | هزینه صفرشویی خودرو

شاید بارها به گوش شما خورده باشد که می گویند اگر می خواهید به شخصیت فرد مقابل خود پی ببرید و او را بشناسید به کفش هایش نگاه کنید؟ اما در دنیای امروز، برای اینکه شخصیت یک فرد را بشناسید باید به جای کفش هایش به ماشینش نگاه کنید …

در حال حاضر تقریبا می توان گفت که هر فردی یک ماشین شخصی برای خود دارد. ماشین هر فردی نشان دهنده شخصیت اوست.

معمولا کسانی ماشین هایی کثیف دارند و به خودروی خود اهمیت نمی دهند، ذهنی آشفته داشته و در زندگی خود به نظم و نظافت اهمیتی نمی دهند.

اما افرادی که اتومبیل خود را همیشه تمیز نگه می دارند، معمولا به کار و جایگاه خود ارزش و اهمیت می دهند.

داشتن خودروی تمیز علاوه بر اینکه هنگام نشستن در خودرو و رانندگی کردن لذت بیشتری خواهید برد، در بالا بردن جایگاه اجتماعی شما نیز نقش مهمی را ایفا می کند.

پس توصیه می کنیم حتما خودروی خود را تمیز نگه داشته و به آن رسیدگی کنید.

 

کارواش و صفرشویی خودرو

صفر شویی خودرو در یونس مکانیک

یکی دیگر از بخش های مجموعه بزرگ یونس مکانیک تهران که آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان عزیز می باشد، بخش کارواش و صفر شویی خودرو است.

صفر شویی خودرو در واقع همان جزئی شویی خودرو است که در آن علاوه بر بدنه خودرو، قطعات داخل اتاقک خودرو، رودری ها و کاپوت ماشین شست و شو می شود.

مجموعه کارهایی که برای شست و شوی اجزای داخلی ماشین بعد از شست و شوی اولیه خودرو انجام می شود صفر شویی گفته می شود.

اگر مایل هستید که خودروی شما واقعا تمیز شود، علاوه بر اینکه شست و شوی کامل ماشین، بهتر است صفرشویی خودرو نیز انجام شود.

در صفر شویی خودرو هدف این است که داخل خودرو نیز مانند بیرون آن تمیز شود و مشکلات و نواقص خودرو رفع شود. صفر شویی خودرو و شستن داخل خودرو زیبایی ماشین را دو چندان خواهد کرد. و جلوه زیبایی به خودرو می بخشد.

بهتر است هر ماه یک بار برای انجام صفر شویی خودروی خود به مجموعه یونس مکانیک تهران مراجعه کنید تا خودرو شما بدرخشد.

اهمیت صفر شویی خودرو

توصیه می شود برای انجام صفر شویی خودروی خود، از یک تیم حرفه ای و کاربلد کمک بگیرید. استفاده از تیم متخصص و حرفه ای برای صفر شویی خودرو، این اطمینان را به صاحبان خودرو می دهد که نظافت خودروی آن ها با توجه به متریال هایی که در خودرو استفاده شده است، انجام می شود و از مواد شوینده متناسب با آن استفاده خواهد شد.

در مورد ماشین های لوکس و خارجی به علت اینکه خودروهایی با کیفیت و در عین حال حساسی هستند، از شوینده های مخصوص برای صفر شویی استفاده می شود و این کار باید با دقت زیادی انجام شود.

 

اهمیت صفرشویی خودرو

مزیت های صفر شویی

  • رعایت مسائل بهداشتی: محیط داخلی اتومبیل به دلیل بسته بودن آن مقدار زیادی گرد و غبار دارد. این گرد و غبار در کیفیت هوای موجود در داخل خودرو تاثیر منفی می گذارد. تمیز نگه داشتن فضای داخلی خودرو مانع از ایجاد آلرژی و مشکلات دیگر برای شما می شود. همچنین فضای تمیز داخل خودرو روی سلامت روان شما تاثیر مثبت خواهد داشت و استرس را از شما دور می کند.
  • جلوگیری از فرسایش سطوح داخلی: گرد و غبار و مواد ریخته شده روی صندلی و سطح داخلی خودرو و همچنین آلودگی های زیست محیطی روی سطح داخلی خودرو و صندلی ها تاثیر منفی گذاشته و باعث ساییدگی می شود. وقتی به نظافت داخلی خودرو اهمیت نمی دهید، سطح داخلی خودرو شروع به فرسایش کرده و دچار پارگی می شود. بنابراین توجه به فضای داخلی خودرو و تمیز نگه داشتن آن برای حفظ فضای داخلی اتومبیل از اهمیت بسزایی برخوردار است.
  • افزایش ایمنی در رانندگی: تمیز نبودن شیشه های جلویی ماشین، کناری و پنجره ها باعث می شود دید شما نسبت به محیط اطراف شما کاهش پیدا کند. در حالی که تمیز نگه داشتن این سطوح در هنگام رانندگی بسیار مهم است. قبل از رانندگی کردن باید از تمیز بودن شیشه های داخلی خودرو اطمینان حاصل نمایید. تمیز کاری حرفه ای شیشه ها و پنجره ها را تمیز و کاملا شفاف می کند.

 

شست و شوی فضای داخلی خودرو

برای شست وشوی خودرو از چه موادی استفاده می شود؟

  • شامپوی مخصوص شست و شوی خودرو
  • فوم مخصوص برای شست و شو
  • واکس خودرو
  • اسپری تخصصی شست و شو

 

استفاده از لوازم مخصوص برای خودروهای لوکس

هزینه صفر شویی خودرو

هزیه صفر شویی خودرو با توجه به نوع خودرو و تیپ، شاسی و … متفاوت است. اما چیزی که واضح است اینکه هزینه صفرشویی طبق تعرفه های اتحادیه کاملا مشخص و شفاف است و نگران دریافت هزینه اضافی نباشید و با خیال آسوده خودروی خود را به مجموعه یونس مکانیک بسپارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09192299964