کاور بدنه خودرو | انواع پوشش بدنه خودرو

تعداد خودروهای خارجی در طول چند ساله اخیر در کشور ما افزایش داشته است و افرادی که از این خودروها بهره مند می شوند، با بسیاری از شرایط و دشواری های خاصی روبرو هستند که مهم ترین آن ها نگه داری از خودرو است.

کسانی که از انواع خودروهای خارجی استفاده می کنند، در پی این هستند که بتوانند خودروهای گران قیمت خود را به خوبی نگه دارند تا از زیبایی آن ها کم نشود.

یکی از راه هایی که می تواند در این زمینه به صاحبان خودروهای خارجی کمک کنند استفاده از کاور بدنه خودرو است.

یکی از مهم ترین مراکزی که به ارائه خدمات مختلف در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودرو های خارجی می پردازد، یونس مکانیک است که این روزها با موفقیت هایی که کسب کردند کاملا شناخته شده هستند و به مرکزی پر رفت و آمد تبدیل شده اند.

کاور بدنه خودرو و انواع آن

کاور بدنه خودرو در واقع حکم روکش و گلس روی ماشین را دارد که به منظور تغییر ظاهر و افزایش مقاومت ماشین در برابر ضربه و آسیب های خفیف مورد استفاده قرار می گیرد.

این کاورها در انواع مختلفی تولید شده اند و در رنگ های مختلفی به بازار عرضه شده اند.

از این رو بنا بر سلیقه و انتخاب خودتان می توانید یکی از انواع کاورهای موجود را انتخاب کنید و از آن ها استفاده کنید.

 

کاور بدنه خودرو در رنگ های مختلفی وجود دارد که جذابیت ماشین را بالاتر می برد

انواع کاورها

  • کاور مات

این کاور طرافداران زیادی را به سوی خود جلب کرده است. بخصوص در افرادی که به تیونینگ و زیبا سازی ظاهر خودروی خود اهمیت زیادی می دهند. با استفاده از این کاور بدون اینکه به رنگ خودرو آسیبی وارد شود و عدم استفاده از مواد شیمیایی، رنگ خودرو را کدر و مات می کنند.

  • کاور کاستوم

این نوع کاور ظاهر خاص و منحصر به فردی به خودرو می دهد و در رنگ های مختلفی در بازار موجود می باشد. طلایی، کروم و هفت رنگ از پرکاربردترین نوع این کاور می باشد.

  • گلس خودرو و یا کاور بدون رنگ

این کاور هیچ گونه رنگی ندارد و هدف از استفاده از آن این است که از بدنه خودرو در برابر ضربه و آسیب حفاظت شود. این کاور برای کسانی پیشنهاد می شود که علاقه ای به تغییر رنگ خودروی خود ندارند و فقط قصد حفاظت از سطح خودرو خودر را دارند.

  • کاور پلاستیکی

این کاور زمانی استفاده می شود که رنگ خود خودرو تا حدودی رفته است و از براقیت و شفافیت روزهای ابتدایی آن خبری نیست.

این کاور به عنوان جایگزین خوبی برای رنگ آمیزی خودرو بکار می رود و هزینه ای به مراتب کمتر را برای صاحبان خودرو در بردارد.

این پوشش ها قابل جدا شدن هستند و معمولا برای تغییر رنگ خودروها به رنگ هایی که در کارخانه ارائه نمی شود مورد استفاده قرار می گیرد. نصب این نوع کاور نیاز به مهارت خاص نصاب دارد و باید با حوصله و صبر و داشتن اطلاع کافی در مورد جزئیات ریز کار انجام شود.

 

کاور بدنه خودرو در رنگ های متفاوتی وجود دارد که با توجه به سلیقه صاحب خودرو انتخاب می شود

مزایای استفاده از کاور بدنه خودرو

کاور بدنه خودرو مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن ها:

  • افزایش زیبایی و تغییر ظاهر خودرو
  • محافظت از بدنه اصلی در برابر ضربه های خفیف و خراش هایی که کوچک هستند
  • جلوگیری از لکه شدن خودرو در هنگام بارندگی؛ در واقع زمانی که کاور روی بدنه خودرو نصب می شود خاصیتی دارد این است که زمانی که قطرات باران روی آن می ریزد سر می خورد و جای آن باقی نمی ماند.
  • مهم ترین مزیت کاور بدنه خودرو این است که هزینه آن نسبت به هزینه ای که برای رنگ کردن خودرو انجام می دهید کمتر است و شیوه ای نوین و جدید محسوب می شود.

 

مزایای کاور بدنه خودرو

کیفیت کاور بدنه خودرو در یونس مکانیک

کیفیت کاور بدنه خودرو بخصوص برای خودروهای خارجی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همانطور که گفته شد این کار باید توسط شخص ماهر و با تجربه که به جزئیات کار آشنا باشد انجام شود.

مجموعه یونس مکانیک با ارائه این خدمات در بالاترین دقت و کیفیت و توسط نصاب های ماهر و کار بلد سعی در جلب رضایت مشتریان را داشته است به طوری که افرادی که برای دیگر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه مراجعه می کنند با مشاهده کیفیت کاورهای بدنه خودرو، اشتیاق زیادی در استفاده از این کاورها برای خودروی خود پیدا می کنند.

در مواقعی نیز بسیار از افراد که رنگ خودروی خودروی آنها دچار خدشه و خراش شده است به جای نقاشی بدنه خودرو از پوشش بدنه برای خودروی خود استفاده می کنند. حتی می توان گفت در مواردی کاور بدنه از نقاشی بدنه خودرو هزینه کمتری را داشته است.

 

کیفیت کاور بدنه خودرو و نحوه نصب آن در زیبایی خودرو نقش بسزایی دارد

نتیجه گیری

در تمام طول این نوشتار مهم ترین هدفی که دنبال می کردیم این بود که مخاطبان مان را با کاور بدنه خوردو آشنا کنیم و نیز از خدمات مهم و با کیفیتی که گروه یونس مکانیک  ارائه می کند صبحت کنیم.

برای استفاده از کاور بدنه خودرو حتما به مراکز قابل اطمینان و ماهر مراجعه کنید. انجام این کار توسط افراد ناوارد ممکن است به رنگ بدنه خودروی شما آسیب وارد کرده و شما را متحمل هزینه های بیشتری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09192299964