کیت مکش با کیفیت عالی برای خودروهای ایرانی و خارجی

کیت مکش هوا خودرو

خرید کیت مکش هوا خودرو آخرین موردی هست که شما بعد از امتحان تک تک موارد درج شده آن را امتحان خواهید کرد پس ما ابتدا موارد جایگزین برای خرید کیت مکش هوا را برای شما عزیزان درج کرده ایم تا در صورت عدم رضایت از موارد درج شده بتوانید در انتهای مطلب نسبت به خرید کیت مکش هوا اقدام کنید.

کیت مکش هوا چیست؟

 

کیت مکش هوا در اصل همان هواکش خودرو است اما به صورت کاملاً تقویت شده ، اگر توجه داشته باشید به صورت نرمال سیستم مکش هوا در خودرو های مختلفی همانند پژو ، سمند ، پراید و… از چندین فیلتر عبور میکند تا به دریچه گاز برسد و این یعنی تنظیم هوای ورودی توسط فیلترهای نصب شده که کارخانه این مورد را بر روی خودرو ها ارائه میکند.

جوراب به جای فیلتر هواکش

 

شاید شما هم شنیده باشید جوراب را به جای فیلتر هوا جایگذاری میکنند و توان بیشتری به خودرو میدهد، از انجایی که خود فیلتر هوا مانع از عبور هوا میشود پس زمانی که حذف شود و جوراب به جای فیلتر نصب گردد بدون شک میزان هوای بیشتری به داخل موتور منتقل شده و در نهایت احتراق بیشتر و شتاب بیشتری خواهید داشت. پس اگر نمیتوانید هزینه کنید برای خرید کیت مکش هوا مخصوص میتوانید از این مورد استفاده کنید. این کار میتواند شتاب شما را در انواع خودرو ها به صورت میانگین تا 5% افزایش دهد.

استفاده از فیلتر هوای اسپرت

 

فیلتر هوای اسپرت نیز میتواند افزایش توان را برای خودرو شما در پی داشته باشد اما به شرطی که نسخه اصل آن تهیه شود همچنین نحوه قرارگیری فیلتر اسپرت نیز بسیار در روند افزایش توان مهم است. فیلترهای اسپرت موجود در ایران معمولاً ساخت داخل هستند اما به نام شرکت های معروف تولید و پخش میشوند، در نهایت بعد از نصب فیلتر هوای اسپرت میبینید اتومبیل شما تفاوت چندانی ندارد و این حاکی از اصل نبودن این نوع فیلترهای هوای اسپرت میباشد. پس اگر امکان خرید کیت مکش هوا را ندارید این مورد نیز برای شما مناسب خواهد بود (به شرط اصل بودن)

توجه داشته باشید برخی از افراد نیز فیلتر اسپرت را بدون واسط مستقیماً به دریچه گاز متصل مینمایند که این نیز نتیجه ای مناسب ارائه میکند.

 

استفاده از توربو فن در ورودی دریچه گاز

 

بسیاری از افراد نیز توبو فن را بر روی ورودی دریچه گاز خودرو قرار میدهند که این نیز موجب افزایش شتاب خودرو شما خواهد شد اما متاسفانه نسخه های برقی که نتیجه بهتری هم دارند در زمانی نه چندان دور از کار می افتند و از طرف دیگر به دلیل پلاستیکی بودن توربو فن های برقی احتمال شکستگی پره ها نیز وجود دارد و این یک خطر بزرگ محسوب میگردد.

اما شما میتوانید از توبو فن های سیموتا استفاده کنید که فلزی بوده و بسیار مقاوم هستند همچنین بولبرینگ نصب شده بر روی این توربو فن ها کیفیت فوق العاده ای را دارد. لازم است بدانید که توبو فن های سیموتا مکانیکی بوده و با جریان هوا کار میکنند. اگر بخوام با شما روراست باشم این توربو فن های مکانیکی در دور پایین چندان کارایی ندارند اما در دورهای بالای 4 عملکرد مناسبی دارند. پس اگر امکان خرید کیت مکش هوا را ندارید این مورد نیز برای شما مناسب خواهد بود (به شرط اصل بودن)

چرا تمامی موارد بالا میزان کمی افزایش شتاب ارائه میکنند؟

اگر دقت کرده باشید هرچه موتور و دریچه گاز گرم تر شود به همان میزان قدرت خودرو کمتر خواهد بود ، زمانی که موتور خودرو گرم شده است و سیستم مکش هوا از کنار موتور این هوا را میکشد در واقع هوای گرم را به داخل دریچه گاز منتقل میکند پس شما در اصل نیاز به هوای خنک دارید تا بتوانید هوایی خنک به داخل دریچه گاز منتقل کنید. تمامی مواردی که در بالا گفته شد به دلیل انتقال هوای گرم فقط میزان کمی در شتاب خودرو تاثیر خواهند داشت اما در ادامه ما کیت مکش هوای مخصوصی را به شما پیشنهاد خواهیم داد که هوایی خنک را وارد دریچه گاز میکند و کارایی خودرو را تا حد زیادی افزایش میدهد.

خرید کیت مکش هوای مخصوص یونس مکانیک

 

کیت مکش هوای مخصوص یونس مکانیک نیازی به هیچ یک از موارد گفته شده در بالا را ندارد و ورودی مستقیم از شبکه خودرو (بالای سپر) را میگیرد یعنی عملاً زمانی که خودرو حرکت میکند هوایی پر فشار و البته خنک وارد دریچه گاز میگردد همچنین هرچه سرعت خودرو بیشتر میشود خواهید دید که توان خودرو نیز بیشتر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09192299964